Praca

Firma Metal System, jedna z nielicznych firm w Polsce, która zajmuje się technologią fasad wentylowanych z metali i innych tworzyw, w związku z ciągłym rozwojem i rozbudową zakładu produkcyjnego, poszukuje kandydatów do pracy na stanowiska: ślusarz- operator maszyn CNC.

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • gotowość do pracy zmianowej (06:00 – 14:00, 14:00-22:00)
  • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym

uścisk dłoni

OBOWIĄZKI:

  • obsługa linii i maszyn produkcyjnych
  • proste prace produkcyjne związane ze ślusarstwem
  • przygotowanie produktów gotowych do pakowania, transportu i magazynowania

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenie do stanowiska pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji i stanowiska
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
  • praca w doświadczonym zespole fachowców
  • pakiet świadczeń socjalnych w tym opieka medyczna dla pracowników i członków rodzin

Zainteresowane osoby zapraszamy do współpracy i złożenie CV w siedzibie firmy

Metal System Sp. z o.o.
ul. Prosta 11/13
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Prezes Zarządu
Marek Kukuć